Vlastnosti materiálu WPC

Produkty WoodPlastic®, které Vám nabízíme v terasových centrech, jsou složeny ze 60% dřeva a 40 % vysoce kvalitního, ekologického polymeru HDPE. Tento optimální poměr obou složek dodává materiálu perfektní vlastnosti pro využití ve venkovním prostředí. Cílem a hlavní myšlenkou vývoje tzv. WPC (wood-plastic composite) bylo totiž vytvoření moderního materiálu, který si zachová příjemné vlastnosti dřeva (pohledové i pocitové), ale eliminuje jejich negativní vlastnosti (hniloba, plísně, napadení hmyzem, změny v barevnosti, sesychání, kroucení, třísky, malá odolnost vůči působení slunce, mrazu, vody, apod.).

Nejmodernější technologie výroby WPC

Terasová prkna jsou vyráběna moderní americkou technologií Strandex přímo u nás v České republice. Jedná se o jednu z nejmodernějších, laserových technologií WPC materiálu. Díky vyspělé výrobní technologii mají produkty WoodPlastic® extrémní životnost a odolnost vůči prakticky všem vlivům bez potřeby jakékoliv údržby. O technologii Strandex se můžete více dozvědět přímo na stránce výrobce WPC – Woodplastic a.s.

Vlastnosti produktů z materiálu WPC

Velmi odolný materiál se zárukou až 25 let

Bezúdržbový – žádné nátěry, napouštění, moření, olejování apod.

Stálobarevný a neměnný materiál

Krásný na pohled a příjemný na dotek

Bezpečný – protiskluzový povrch, bez třísek a štěpů

Snadná a rychlá montáž terasy

Ekologický a recyklovatelný

Evropský výrobek s 20letou tradicí

Materiál je proto vhodný pro využití téměř všude kolem domu a na zahradě. Kompletní nabídku produktů (prken, plotů  a obkladů) z tohoto moderního materiálu najdete na nákupním portálu Mojeterasa.cz.

 

Odpovědět

Your email address will not be published. Required fields are marked *